Powrót do Bloga

Blog

Fortuna partnerem Federacji KSW!

Fortuna wspiera MMA

Nie od dziś wiadomo, że sporty walki stają się coraz bardziej popularne, a gale KSW przyciągają przed telewizory coraz więcej fanów MMA. Jest nam tym bardziej miło poinformować, że nasza firma podpisała 2-letni kontrakt z Federacją KSW! :)

Nieustanne rozszerzanie partnerstw biznesowych jest dla nas kluczowe w rozwoju nie tylko samej Federacji, ale i całej dyscypliny sportowej. Bardzo się cieszę, że do grona partnerów dołączyła Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, która będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku Polskim, ale również przy naszych międzynarodowych wydarzeniach. Fakt, że zorganizowaliśmy drugą największą na świecie galę MMA pod względem frekwencji, a nasze wydarzenia oglądane są przez użytkowników z ponad 80 krajów nie oznacza, że powinniśmy zwalniać tempo pod kątem biznesowym. Wręcz przeciwnie – stawiamy na dalszą ekspansję. Bardzo cieszę się z podjętej współpracy oraz mam nadzieję, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści. – mówi Martin Lewandowski, współzałożyciel i dyrektor generalny Federacji KSW.

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od dłuższego czasu obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania zakładami na MMA, które mamy w ofercie. KSW to uznana i niezwykle szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, dlatego wierzymy, że dzięki tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszystkich pasjonatów MMA i dotrze do jeszcze liczniejszej grupy osób śledzących każde wydarzenie organizowane przez Federację KSW. Już teraz proponujemy największą liczbę zakładów prematch i live w Polsce na wszystkie najważniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa i marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna. – mówi Konrad Komarczuk prezes Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

11 lipca odbyła się Gala KSW 53 - pierwsza Gala Federacji KSW po podpisaniu naszej umowy o sponsorowanie.

Gala o tyle wyjątkowa, że odbyła się bez udziału publiczności, pod reżimem sanitarnym związanym z COVID-19.

Podczas wydarzenia można było zobaczyć szeroką ekspozycję marki Fortuna. Nasze logo znalazło się m.in. na macie, w narożniku klatki, na belce, a także na spodenkach i koszulkach wybranych zawodników, strojach Ring girls oraz ściance sponsorskiej. Duża ekspozycja tyczyła się również aktywności w strefie online, a także w materiałach poligraficznych.

Sama Gala była niezwykle emocjonująca. Kibice zobaczyli osiem pojedynków, z czego aż siedem zakończyło się przed czasem!

W walce wieczoru polski zawodnik - Mateusz Gamrot pokonał przez TKO Irlandczyka Normana Parke, a puchar za zwycięzcy wręczył Prezes Fortuny – Konrad Komarczuk!

Autor: Tomasz Piernik
Zespół: Brand, Digital Marketing