Powrót do Bloga

Blog

Piłkarz Miesiąca

Fortuna 1 Liga we współpracy ze sponsorem tytularnym rozgrywek wprowadziła nagrodę dla Piłkarza Miesiąca, zwycięzcy będą wybierani w drodze głosowania kibiców i ekspertów. Każdy laureat nagrody wskazuje cel charytatywny, na który Fortuna przekaże 10 000 zł.
 

Kibice mogą oddawać głos na swojego faworyta na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org).

Swoich kandydatów wskazuje również panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzymuje 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte jest 1 punkt.
Piłkarzem Miesiąca zostaje zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych, a jego ogłoszenie następuje na początku kolejnego miesiąca.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca jest uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

 

Lista nominowanych zmienia się co miesiąc.

Laureaci:

Piłkarzem Miesiąca Września został Juliusz Letniowski z  Widzewa Łódź.

 

Piłkarzem Miesiąca Października został Kamil Biliński z  Podbeskidzie Bielsko-Biała.

 

 

Autor: Pawel Supel Trade Marketing Coordinator
Zespół: Brand