Nasza centrala

CENTRALA

Centrala zlokalizowana jest na południu Polski w Cieszynie. To tutaj można znaleźć takie działy jak: HR, IT, Finanse, Bukmacherzy, Zakupy, Administracja, Call Center i Fraud oraz Dział budowlany. Dodatkowo w terenie pracuje zespół serwisantów, których zadaniem jest wsparcie techniczne sieci sprzedaży. Nasza siedziba znajduje się w niewielkim budynku, co sprzyja wspólnej integracji zarówno w pracy jak i poza nią.

Biuro znajduje się w Warszawie. Tutaj swoją siedzibę ma Prezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży, Marketing, Projekty, dział Prawny & Compliance oraz część Controllingu. Zlokalizowane jest w nowoczesnym budynku The Tides znajdującym się nad brzegiem Wisły, z widokiem na PGE Stadion Narodowy.

W pracy posługujemy się coraz bardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz programami, które ułatwiają komunikację, a także usprawniamy procesy i dostosowujemy je do zmieniających się warunków.

Pomimo dystansu, który dzieli nasze siedziby jesteśmy jednym Zespołem. Wspieramy się w codziennych obowiązkach i chętnie integrujemy się, kiedy mamy do tego okazję.