Powrót do Zespołów

Zespoły

HR

HR stoi na straży wypłaty i dobrej atmosfery w firmie

Nasz Zespół HR na co dzień związany jest z zarządzaniem ludźmi w naszej organizacji. Wykonujemy zadania w obszarze twardego i miękkiego HR.

Twardy HR do swoich obowiązków może zaliczyć prowadzenie administracji personalnej, prowadzenie ewidencji czasu pracy, naliczenie i wypłatę wynagrodzenia pracowników, rozliczenia z Urzędami Skarbowymi czy ZUS-em, a także sporządzanie sprawozdań i raportów. Główne wyzwanie, jakie stoi przed pracownikami naszego twardego HR-u, to konieczność ciągłego rozwijania wiedzy i jej aktualizacji z uwagi na ciągłe zmiany w przepisach i prawie pracy.

W obszarze miękkiego HR-u wspieramy procesy rekrutacji, prowadzimy wewnętrzną komunikację, realizujemy politykę zarządzania wydajnością oraz dbamy o rozwój pracowników firmy. Niemniej kluczowe są dla nas dbałość o atmosferę w pracy, odpowiednie zmotywowanie i zaangażowanie koleżanek i kolegów w życie naszej firmy i dzięki temu wydobywanie z nich większego potencjału, który ma działać na sukces naszej Spółki. Jesteśmy dumni z naszych inicjatyw HR, takich jak Yellow Friday, śniadań z Szefem, corocznych szkoleń teambuildingowych czy spotkań integracyjnych. Nagrodą dla nas jest uśmiech naszych koleżanek i kolegów i ich udział we wszystkich wydarzeniach, które organizujemy.

Najnowsze oferty pracy

Inne państwa

Receptionist

Centrala FEG: Praha
HR

Blog

Konkurs plastyczny
2022-01-04
Więcej