Powrót do Zespołów

Zespoły

Research & Development

Dział Research & Development (Badań i Rozwoju) jest odpowiedzialny za wewnętrzny rozwój wszystkiego, co widzisz na swoim laptopie lub telefonie komórkowym jako nasz klient (oprócz kasyna)

Wszystkie działania można podzielić na działania zespołów R&D:

Zespół DevOps & Tools

Dział ten jest podzielony na 3 obszary. Zespół DevOps składa się z administratorów Openshift Container Platform (OCP), którzy dbają o platformę. Narzędzia są przede wszystkim dedykowane narzędziom FEG zaprojektowanym do wspierania projektów informatycznych, a Release Management zajmuje się procesami dotyczącymi wdrażania w środowiskach produkcyjnych i przedprodukcyjnych Fortuny.

Digital Development

Dział ten zajmuje się wszystkimi systemami front-end skierowanymi do klientów, takimi jak sieć komputerowa (zarówno prematch, jak i live), mobilne aplikacje internetowe i natywne aplikacje na smartfony z systemem iOS i Android. Dział jest dalej podzielony na 5 zespołów, z których każdy jest odpowiedzialny za określony produkt.

Back office

Back office jest najstarszą częścią działu Badań i Rozwoju Fortuny i składa się z zespołów KASA, Navipro i BestSys. Deweloperzy i testerzy dbają o nasze aplikacje back-office, rozwój nowych funkcjonalności i zapewnienie jakości. Warto pamiętać, że wszystkie te aplikacje są ze sobą ściśle powiązane, a do podróży użytkowników należy je dobrze znać.

Quality Assurance

Dział ten zapewnia wysoką jakość produktów dostarczanych przez FEG do procesów produkcyjnych i przedprodukcyjnych. Dział podzielony jest na kilka zespołów, które zajmują się testowaniem ręcznym, testowaniem automatycznym, analizą testów, testowaniem wydajności i konfiguracją systemów.

Services and Events

Dział Usług i Wydarzeń koncentruje się na rozwoju i utrzymaniu logiki biznesowej back-end, przechowywaniu danych i integracji komponentów innych firm (np. integracja z Playtech, dostawcami ofert bukmacherskich). Dział ten jest podzielony na 4 zespoły - Middleware, Database, EPS (Events Processing System) i Feeds.

Solutions Architects

Dział Architektów w Zespole R&D zajmuje się projektowaniem oprogramowania i aplikacji oraz rozwiązaniami związanymi z systemami, na których działają produkty Fortuna.

Zespół funkcjonuje na poziomie Grupy, której siedziba zlokalizowana jest w Pradze.

Najnowsze oferty pracy

Brak ofert pracy.

Inne państwa

Group iOS Developer

Centrala FEG: Praha
R&D/Technology

Group Frontend Developer (Vue.js)

Centrala FEG: Praha
R&D/Technology